Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Darmowa wysyłka od € 500

Metody Płatności

W Terapy możesz płacić za pomocą iDeal, przelewu bankowego, Paypal, karty kredytowej i innych metod płatności. Zobacz opcje:

Of misschien is uw vraag al eens eerder gesteld

Metody Płatności

1
Paypal
PayPal umożliwia bezpieczną płatność kartą kredytową. Przyjmowane karty to American Express, MasterCard oraz Visa. Aby zagwarantować odpowiednie przetwarzanie danych przez firmę obsługującą Twoją kartę kredytową, należy podać dane karty na naszej stronie zabezpieczonej przez protokół SSL. Twoja karta kredytowa zostanie obciążona po nadaniu przesyłki.
2
Visa / Mastercard
Możliwa jest płatność kartą kredytową. W tym przypadku dokonasz zakupu za pomocą bezpiecznego połączenia.
3
Sofort Banking
Możliwa jest płatność za pomocą Sofort Banking. Ten sposób płatności jest używany głównie w Niemczech, Austrii, Belgii i Szwajcarii. Używając Sofort Banking, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.
4
Giropay
Możliwa jest płatność za pomocą Giropay. Ten sposób płatności jest używany głównie w Niemczech. Używając Giropay, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.
5
iDeal
Możliwa jest płatność za pomocą iDeal. Ten sposób płatności jest używany głównie w Holandii. Używając iDeal, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.
6
Bancontact / Mister Cash
Możliwa jest płatność za pomocą Bancontact/ Mister Cash. Ten sposób płatności jest używany głównie w Belgii. Używając Mister Cash, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.
7
Bank transfer
Po dokonaniu zakupu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Masz pytanie? Proszę skontaktuj się z nami!

Contactformulier

Nasze popularne produkty

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Pufa Baloo

Od 249.95
Pufa Baloo

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Dit zeggen onze fans

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia