płatność —

PayPal

PayPal umożliwia bezpieczną płatność kartą kredytową. Przyjmowane karty to American Express, MasterCard oraz Visa. Aby zagwarantować odpowiednie przetwarzanie danych przez firmę obsługującą Twoją kartę kredytową, należy podać dane karty na naszej stronie zabezpieczonej przez protokół SSL. Twoja karta kredytowa zostanie obciążona po nadaniu przesyłki.

Visa / Mastercard

Możliwa jest płatność kartą kredytową. W tym przypadku dokonasz zakupu za pomocą bezpiecznego połączenia.

Sofort Banking

Możliwa jest płatność za pomocą Sofort Banking. Ten sposób płatności jest używany głównie w Niemczech, Austrii, Belgii i Szwajcarii. Używając Sofort Banking, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.

Giropay

Możliwa jest płatność za pomocą Giropay. Ten sposób płatności jest używany głównie w Niemczech. Używając Giropay, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia

iDeal

Możliwa jest płatność za pomocą iDeal. Ten sposób płatności jest używany głównie w Holandii. Używając iDeal, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.

Bancontact / Mister Cash

Możliwa jest płatność za pomocą Bancontact/ Mister Cash. Ten sposób płatności jest używany głównie w Belgii. Używając Mister Cash, dokonasz zakupu przelewem bankowym za pomocą bezpiecznego połączenia.

Bank transfer

Możesz dokonać płatności przelewem bankowym. To jedna z opcji płatności oferowanych podczas składania zamówienia.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy.