Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Darmowa wysyłka od € 500

Masz pytania dotyczące jednego z naszych produktów? Chętnie powiemy Ci więcej!

Pufa Terapy jest idealna, jeśli masz problemy z plecami lub po prostu chcesz wygodnie usiąść. Ta pufa jest ergonomicznie zaprojektowana, a poszewki są wykonane z miękkiej, elastycznej bawełny, dzięki czemu worek fasoli idealnie dopasowuje się do ciała. W rezultacie siedzenie na pufie Terapy zapewnia maksymalny relaks. Chcesz więcej informacji? Zobacz często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

Of misschien is uw vraag al eens eerder gesteld

Pytania ogólne

1
Czym produkty Terapy różnią się od innych worków sako?
Najważniejszym zadaniem worków sako Terapy jest zapewnienie Ci zdrowia i komfortu. Stworzyliśmy je ze specjalnej mieszanki elastycznej bawełny, dzięki czemu siedzisko samo dopasowuje się do ciała, sprawiając, że jego ciężar równomiernie się rozkłada i eliminując obciążenie kręgosłupa. Wielu fizjoterapeutów poleca nasze siedziska. Cieszą się również one popularnością wśród osób z niepełnosprawnością fizyczną i trudnościami w nauce. Nasi klienci opowiadają więcej na ten temat na naszej stronie z opiniami.
2
Gdzie mogę przetestować poduchy Terapy?
Nasz salon znajduje się w zachodniej części Amsterdamu w pobliżu portu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00. Oczywiście zawsze możemy umówić się na wizytę w innym terminie. Jeśli chcesz przetestować nasze produkty albo odebrać najnowsze zamówienie, po prostu skontaktuj się najpierw z nami telefonicznie lub mailowo.

Pytania dotyczące produktów

1
Nie mogę zdecydować, który kolor wybrać
Jeśli nie potrafisz zdecydować, który kolor wybrać, możemy bezpłatnie wysłać Ci próbnik kolorów. Dzięki temu będziesz w stanie bez pośpiechu podjąć właściwą decyzję. Prosimy o poinformowanie nas o wybranym kolorze drogą telefoniczną, mailową lub poprzez strefę klienta.
2
Mam już poduchę Terapy, ale nie podoba mi się jej kolor
Jeśli nie do końca podoba Ci się kolor poszewki, możesz wymienić ją na inną. Tutaj dowiesz się, co zrobić, aby otrzymać poszewkę w innym kolorze.
3
Właśnie dotarła do mnie przesyłka, ale zmieniłem zdanie i chciałbym ją zwrócić. Czy to możliwe?
Oczywiście! Tutaj możesz przeczytać więcej o zasadach zwrotu towarów.
4
Czy mój produkt Terapy jest objęty gwarancją?
Szwy i zamki naszych produktów są objęte sześciomiesięczną gwarancją. Więcej informacji znajduje się w ogólnych warunkach sprzedaży, w podpunkcie dotyczącym gwarancji.
5
Poszewka zewnętrzna jest dziurawa, co robić?
Małe dziurki można łatwo zaszyć, a szwy na poszewce zewnętrznej nie będą miały wpływu na komfort użytkowania poduchy. Jeśli jednak zdecydujesz się wymienić poszewkę na nową, to na naszej stronie internetowej możesz kupić osobno poszewki zewnętrzne
6
Z mojej poduchy wysypują się styropianowe kulki. Co robić?
Sprawdź, czy zamek poszewki wewnętrznej jest zasunięty. Wysypywanie się wypełnienia może być spowodowane dziurą w poszewce wewnętrznej. Podobnie jak w przypadku poszewki zewnętrznej małe dziurki można łatwo zaszyć, a szwy nie będą miały wpływu na komfort użytkowania poduchy.
7
Z jakiego materiału wykonane są worki sako Terapy?
Worki sako Terapy są wykonane z specjalnej mieszanki elastycznej bawełny. Poszewki można prać w pralce w temperaturze 30°C.
8
Czy mogę zamówić samą poszewkę?
Tak, poszewki można zamawiać tutaj.
9
Z czego wykonane jest wypełnienie puf Terapy? Czym różni się ono od innych?
Wypełnienie produktów Terapy składa się z wysokiej jakości styropianowych (EPS) kulek, wyprodukowanych na nasze zamówienie. Większość dostępnych na rynku puf do siedzenia stosuje pochodzące z recyklingu płatki styropianowe, pozyskiwane najczęściej z rozdrobnionych płyt izolacyjnych lub zużytych opakowań. W odróżnieniu od większości dostępnych puf produkty Terapy są wypełnione nowymi, niepochodzącymi z recyklingu kulkami styropianowymi. To zwiększa komfort użytkowania i pozytywnie wpływa na trwałość wypełnienia.
10
Jednorazowe dosypanie wypełnienia do Twojego produktu Terapy może okazać się niezbędne, aby zachować dotychczasowy poziom komfortu. Na naszej stronie internetowej można zamówić kulki styropianowe służące jako wkład. Są one wykonane na specjalne zamówienie ze styropianu wysokiej jakości i różnią się od wkładów wykorzystywanych w większości worków sako, które najczęściej składają się z rozdrobnionych płatków styropianowych. Zastosowanie innego niż oryginalny wkładu może negatywnie wpłynąć na jakość i komfort użytkowania produktu Terapy.

Pytania dotyczące użytkowania

1
Jak czyścić poduchę Terapy?
Poszewkę zewnętrzną można prać w pralce w temperaturze 30°C. Aby uniknąć płowienia materiału, zalecamy pranie całej poszewki zamiast usuwania plam specjalną szmatką. Nie należy prać poszewki wewnętrznej, zresztą pewnie nie spodobałby Ci się widok Twojego mieszkania pełnego styropianowych kulek! Plamy na wewnętrznej poszewce można usunąć wilgotną ściereczką.
2
Kiedy moja pufa Terapy będzie potrzebować nowego wypełnienia?
To zależy od tego, jak często jest używana. Uzupełnienie wkładu do puf Terapy jest zazwyczaj potrzebne po ok. roku użytkowania. Oczywiście wiele zależy tu od preferencji właściciela – niektórzy wolą trochę bardziej miękkie siedziska i po zakupie wyjmują część wkładu.
3
Jak uzupełnić wypełnienie pufy Terapy?
Przed dosypaniem kulek zdejmij poszewkę zewnętrzną. Wówczas zobaczysz zamek poszewki wewnętrznej, w której znajduje się styropianowe wypełnienie pufy. Rozepnij zamek poszewki wewnętrznej i otwórz worek z nowym wypełnieniem, obcinając róg, tak aby stworzyć lejek. Podczas uzupełniania wkładu produktu Terapy styropianowe kulki mogą wysypać się na podłogę. Dlatego zawsze wymieniaj wkład swojej pufy w przestronnym, łatwym do odkurzenia pomieszczeniu.
4
Czy poduchy Terapy nadają się do używania na dworze?
Możesz korzystać z naszych produktów zarówno w domu, jak i na dworze. Jeśli planujesz używać ich na dworze, unikaj szorstkiego podłoża, które mogłoby uszkodzić poszewkę. Po nałożeniu balsamu do ciała lub olejka przeciwsłonecznego przykryj poduchę ręcznikiem, zanim na niej usiądziesz. Jeśli poszewka się zabrudzi, zdejmij ją i wypierz w temperaturze 30°C.
5
Czy zwierzęta domowe nie uszkodzą mojej poduchy Terapy?
Każde zwierzę jest inne, więc trudno powiedzieć, czy akurat Twój kot albo pies będzie w stanie zniszczyć worek sako Terapy. Niektóre koty uwielbiają drzemać, ułożone wygodnie na worku Terapy, a inne wolą ostrzyć na nich swoje pazury. W razie wątpliwości możesz zdecydować się na ułożenie worka sako w miejscu niedostępnym dla Twojego zwierzaka. Gdyby jednak uległ on uszkodzeniu, nie powinien to być powód do zmartwienia. Dziury w poszewce zewnętrznej i wewnętrznej można łatwo zaszyć, a szwy nie będą miały wpływu na komfort użytkowania worka.
6
Czy produkty Terapy łatwo się kurzą?
Poduchy mogą zbierać kurz, ale poszewkę zewnętrzną można łatwo odkurzyć lub zdjąć i wyprać w pralce. Poszewka zewnętrzna nadaje się również do czyszczenia antystatycznymi środkami do mebli.
7
Jak założyć poszewkę zewnętrzną na produkt Terapy?
Oto 7 kroków, które trzeba wykonać, żeby zmienić lub założyć poszewkę na produkt Terapy: 1. Wywróć poszewkę na lewą stronę. 2. Niech każde z Was chwyci jeden róg poszewki. 3. Następnie złap jeden róg poszewki wewnętrznej w taki sposób, aby uchwycić także trochę wypełnienia. 4. Załóż poszewkę zewnętrzną na wewnętrzną do połowy wysokości poduchy. 5. Obróć poduchę do góry nogami i wepchnij poszewkę wewnętrzną z wypełnieniem. 6. Niech każda osoba złapie jeden róg. Podnieście wspólnie poduchę i potrząśnijcie nią, tak aby cała poszewka wewnętrzna znalazła się w poszewce zewnętrznej. 7. Na koniec zapnij zamek poszewki zewnętrznej i upewnij się, że rogi poszewki wewnętrznej znajdują się w rogach poszewki zewnętrznej. Na początku cały proces może wydawać się skomplikowany, ale spokojnie sobie poradzisz!
8
Czy Uli może służyć jako poduszka do karmienia?
Uli jest większy niż większość poduszek do karmienia. Dzięki temu i mama, i jej maluch będą cieszyć się pełnym podparciem.
9
Czy mój produkt Terapy nadaje się dla dzieci?
Nasze produkty nadają się dla całej rodziny, w tym także dzieci. Gdy tylko usiądą, nie będą już chciały wstać!
10
Trochę trudno jest podnieść się z poduchy, jaki jest najlepszy sposób, żeby wstać?
Wstawanie może być nieco kłopotliwe, bo nasze poduchy dostosowują swój kształt do ciała osoby siedzącej. Jeśli chcesz wstać, możesz spróbować odepchnąć się jednocześnie obiema rękami lub po prostu sturlać się na bok. Baloo daje się także uformować w krzesło, na którym możesz usiąść prosto.
11
Jak siedzieć na Baloo, jakby to było krzesło?
To proste! Najpierw ustaw Baloo pionowo. Oprzyj się plecami o bok Baloo i złap go po obu stronach. Ugnij kolana, odchyl się do tyłu i rozsiądź się wygodnie. Tutaj znajdziesz dokładniejsze objaśnienia.
12
Jak zamienić Baloo w dwu- lub trzyosobową sofę?
Żeby zamienić Baloo w dwu- lub trzyosobową sofę, wystarczy ułożyć na nim dwie poduchy Uli. Za to dodanie Toby'ego sprawi, że Baloo zmieni się w wygodną kanapę dla trzech osób. W tym przypadku trzeba będzie jednak ustawić Baloo z Tobym pod ścianą.
13
Jak uformować Elly w łezkę?
Połóż poduchę w taki sposób, żeby zamek i dwa rogi znalazły się na podłodze. Złap za dwa pozostałe rogi. Pociągnij jeden róg w górę, jednocześnie pchając drugi w kierunku podłogi. Kliknij tutaj, aby obejrzeć zdjęcia.
14
Elly: 100 cm x 80 cm x 50 cm Baloo: 170 cm x 70 cm x 50 cm Dino: 170 cm x 140 cm x 50 cm Aby zaoszczędzić miejsce, możesz ustawić Baloo pionowo. Poducha pozostanie w tej pozycji, dzięki czemu nie zajmie dużo przestrzeni.

Płatność i dostawa

1
Jak długo zajmie dostarczenie mojej przesyłki?
Po otrzymaniu płatności zlecimy przesyłkę. Szacowany czas dostawy to 3 dni robocze.
2
W jaki sposób zostanie dostarczona moja przesyłka?
Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat przesyłki i dostawy.
3
Czy mogę samodzielnie odebrać towar zamiast czekać na przesyłkę?
Oczywiście. Nasz salon znajduje się w Amsterdamie, a na tej stronie znajdziesz adres i godziny otwarcia. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby odebrać najnowsze zamówienie czy przetestować inne produkty. Nasze produkty są również dostępne w wybranych sklepach. Pełna lista sklepów sprzedających nasze produkty znajduje się tutaj.
4
Czy wysyłacie przesyłki za granicę?
Tak, dostarczamy towar na terenie całej Europy. Dostawa do niektórych krajów może wiązać się z dodatkowymi opłatami. Tutaj znajdziesz więcej informacji o kosztach dostawy.
5
Tutaj znajdziesz więcej informacji o oferowanych sposobach płatności.
6
Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Czy Twoje pytanie nie zostało uwzględnione? Proszę skontaktuj się z nami!

Czy masz inne pytania lub wątpliwości? Wpisz swoje dane poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Contactformulier

Nasze popularne produkty

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Pufa Baloo

Od 249.95
Pufa Baloo

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Dit zeggen onze fans

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia