Dlaczego Baloo?

specyfikacje

wymiary |180 x 80 x 50 cm
Tom |700 litr
Pralka |30 °C

Baloo to największa przytulanka w całej rodzinie Terapy. <br> Ułóż się wygodnie na jego ciepłym brzuchu i poczuj, jak smutki powoli odpływają w dal.

Czas na relaks w pojedynkę... we dwoje... albo całą rodziną! Utnij sobie krótką drzemkę na tym gigantycznym słodziaku i poczuj, jak przechodzisz w stan nieważkości.

Nieograniczone możliwości
Ustawiony pionowo, Baloo przybierze kształt wygodnego krzesła. Potrzebujesz relaksu przez wielkie R? Wykorzystaj Baloo i Uliego. Połączenie rozmiaru Baloo i wygiętego w rogal Uliego stworzy jeszcze lepsze podparcie dla ramion i pleców. Za pomocą Toby'ego przekształcisz Baloo w sofę dla trzech osób.

Po prostu ją wypierz!
Szybko odkryjesz, że pufy Terapy będą intensywnie użytkowane. Jeśli się pobrudzą, możesz łatwo zdjąć poszewkę i wyprać ją w temperaturze 30°C. Tutaj znajdziesz więcej wskazówek.

Nowy kolor
Poszewka zewnętrzna jest zdejmowalna, nadaje się do prania i łatwo ją wymienić. Zmiana wystroju? Wybierz tutaj jeden z 15 dostępnych kolorów.

Ergonomiczne worki sako
Podstawowe założenia Terapy to zdrowie i wygoda. Wszystkie nasze produkty są wykonane z elastycznej bawełny. Dzięki temu nasze worki sako dopasowują się do kształtu Twojego ciała, zapewniając Ci wygodę oraz podparcie dla pleców.
Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na chwilę odprężenia. Zapewnienie Ci zdrowia i wygody jest więc najważniejszym zadaniem stojącym przed naszymi workami sako . Ta rodzina produktów wyróżnia się ze względu na gładką tkaninę, z której wykonano poszewki. Zastosowaliśmy specjalną mieszankę elastycznej bawełny, co sprawia, że worek sako sam dopasowuje się do ciała i przejmuje jego temperaturę.
Na uwagę zasługuje także wypełnienie, na które składają się specjalne styropianowe kulki. Zawierają one zmniejszoną ilość powietrza, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i zapewniają długotrwały komfort.
Tutaj znajdziesz więcej ocen naszych produktów.

Baloo 9 out of 10 31 user reviews.