Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Biała torebka

Doskonały biały worek na beanbag w Twoim domu ... Z torebką na beanbag Terapy możesz nie tylko ozdobić wnętrze, ale także sprawić przyjemność plecom! Ponieważ uważamy, że ważne jest, aby poświęcić chwilę na ładowanie, a także zrobić coś dobrego dla swojego ciała, możemy zapewnić, że nasze torby fasoli wspierają Twoje plecy optymalnie i że poczujesz się całkowicie naładowany. Beanbag oczywiście musi być piękny w pokoju. Właśnie dlatego mamy 15 różnych kolorów. Czy wybierasz się na spokojny, neutralny kolor? Następnie wybierz naszą białą torebkę!

BESTEL Worki-sako biały pufa  Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako biały pufa  Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako biały pufa  Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako biały pufa  Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako biały pufa  Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako biały pufa  Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

Biała torebka jest piękna w kolorze złamanej bieli i mamy dla Ciebie różne modele. Wszystkie modele mają swój rozmiar, kształt i własną jakość. Być może szukasz dużego modelu do spania lub poręcznego rozmiaru do małego pokoju. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze białym! Posiadamy również szereg akcesoriów w zakresie, takich jak małe poduszki, które są dostępne w ładnych kolorach. Zapewnia to jedność w twoim wnętrzu. Po prostu szukasz kontrastu? Połącz swoją białą torebkę Terapy z jednym z pozostałych kolorów!

Czy biała torebka jest czymś dla Twojego wnętrza?

Ponieważ nie każdy kolor biały jest taki sam, możemy sobie wyobrazić, że chcesz to zobaczyć w prawdziwym życiu. Dlatego chętnie przesyłamy Ci próbkę kolorów bezpłatnie. Nie spiesz się w domu i zobacz, który kolor najlepiej pasuje. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego salonu wystawowego w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor naszej białej torebki, a także przekonać się, jak wspaniały jest komfort naszych różnych modeli. Możesz natychmiast zabrać ze sobą biały worek fasoli, jeśli chcesz, lub możemy go ci wysłać.

Biała Beanbag dla każdego pokoju

Biała saszetka będzie bardzo przyjemna w salonie, ponieważ biel jest kolorem, który przynosi spokój i sprawia, że małe przestrzenie są jaśniejsze. A co powiesz na biały worek śniadaniowy w sypialni? Wspaniale jest móc wskoczyć na twoją białą torbę, kiedy wstajesz z łóżka i czytasz gazetę. Ponadto kolor biały można łączyć z różnymi kolorami. A jeśli wątpisz, bo biała torebka wydaje się być kolorem, który szybko się brudzi, to mamy dobrą wiadomość! Możesz po prostu zmywać okładki z beanbags Terapy! Szybko zdejmij zewnętrzną białą osłonę fasoli w pralce pod kątem 30 stopni i ponownie ją wyczyść. W ten sposób każdy może odpocząć w worku z terapią!

Czy biała torebka nie ma koloru, którego szukasz, ale czy chcesz mieć neutralny kolor? Spójrz na nasze szare worki, piaskowe torby lub jeden z wielu innych kolorów.