Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Brązowa torebka z fasoli

Brązowy worek fasoli jest po to, by ci służyć, więc używaj go jako kapsuły ratunkowej do intensywnego życia! Uważamy, że ważne jest, abyś mógł w pełni doładować, a nasza ergonomiczna torebka z brązowej fasoli zapewnia dobre wsparcie pleców. Oczywiście, chcesz również, aby worek fasoli dobrze pasował do Twojego wnętrza i ważne jest, aby znaleźć kolor, z którego jesteś zadowolony. Dlatego możesz kupić torby fasoli w 15 różnych kolorach. Czy wybierasz kolor, który pasuje do wszystkiego i jest ciepły i stylowy? Następnie wybierz brązowy worek fasoli. To natychmiast nadaje wnętrzu elegancki wygląd.

BESTEL Worki-sako brązowy pufa Elly

Elly

zł539.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Elly

Elly

zł539.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Sydney

Sydney

zł395.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Sydney

Sydney

zł395.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Baloo

Baloo

zł809.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Baloo

Baloo

zł809.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Stanley

Stanley

zł575.82
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Ollie

Ollie

zł878.40
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Dino

Dino

zł1544.40
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Dino

Dino

zł1544.40
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Uli

Uli

zł349.02
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Uli

Uli

zł349.02
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Toby

Toby

zł316.62
BESTEL Worki-sako brązowy pufa Toby

Toby

zł316.62

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z brązowej fasoli. Możesz zamówić wszystkie te torebki z brązowej fasoli w różnych kształtach i rozmiarach, więc bądź pewien, że znajdziesz torebkę z brązowej fasoli, która Ci się spodoba. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze brązowym! Możesz również połączyć torebkę z brązowej fasoli z jednym z naszych akcesoriów, takich jak poduszka na tablet do iPada. Oczywiście możesz również połączyć swoją torebkę z brązowej fasoli z innym kolorem.

Czy brązowy worek fasoli pasuje do Twojego wnętrza?

Możemy sobie wyobrazić, że chciałbyś mieć lepszy pomysł, czy torebka z brązowej fasoli zmieści się w twoim pokoju. Możemy Ci w tym pomóc, wysyłając próbkę kolorów bezpłatnie. W rezultacie możesz lepiej określić, czy torebka z brązowej fasoli jest tak samo miła, jak masz na myśli. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem, aby uzyskać próbkę koloru. Możesz również wpaść do naszego biura w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć brązową torebkę fasoli i natychmiast rzucić okiem na różne modele i testy, które najbardziej Ci odpowiadają. Następnie możesz natychmiast zabrać ze sobą torebkę brązowej fasoli.

Torebka Bean Brown dla każdego pokoju

Brązowa torebka z fasoli jest bardzo przyjemna w salonie. W rzeczywistości łączy się ze wszystkimi innymi kolorami. Torba z brązowej fasoli jest również bardzo dobra, jeśli w Twoim wnętrzu znajduje się dużo drewna. Brown jest kolorem, który pochłania światło i dlatego jest uważany za ciepły kolor. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie ciepłe lub chłodne kolory robią z Twoim wnętrzem, odwiedź ten blog: https://www.thespruce.com/choosing-interior-paint-colors-4011484 I choć brązowy to kolor, który nie będzie szybko się brudzą, jeśli to możliwe, można je w łatwy sposób wyczyścić, a w razie potrzeby zdjąć i zmyć osłony. Po prostu wrzuć zewnętrzną pokrywę do pralki o 30. W ten sposób każdy może się zrelaksować w czystej brązowej torebce z fasoli!

Czy worek z brązowej fasoli nie jest w pełni waszym kolorem i czy chce mieć inny kolor? Spójrz na nasze szare torby bean, torby z białego fasoli lub jeden z wielu innych kolorów.