Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Czarny beanbag

Biorąc pod uwagę balbag beanbag? Torba na beanbag Terapy jest nie tylko piękna w Twoim wnętrzu, ale także będzie bardzo szczęśliwa! Uważamy, że ważne jest, abyś mógł w pełni doładować, a nasza ergonomiczna torebka z fasolą zapewnia dobre wsparcie pleców. Ponieważ worek fasoli jest elementem uderzającym we wnętrzu, ważne jest, aby znaleźć kolor, z którego jesteś zadowolony. Dlatego można kupić torby bean w różnych kolorach. Czy wybierasz kolor, który pasuje wszędzie i jest bardzo stylowy? Następnie wybierz czarny worek fasoli. To natychmiast nadaje wnętrzu elegancki wygląd. A czarny to kolor, z którym mogą się odnosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Cała rodzina będzie z tego zadowolona!

BESTEL Worki-sako czarna pufa  Elly

Elly

zł539.82
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Sydney

Sydney

zł395.82
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Baloo

Baloo

zł809.82
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Stanley

Stanley

zł575.82
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Ollie

Ollie

zł878.40
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Dino

Dino

zł1544.40
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Uli

Uli

zł349.02
BESTEL Worki-sako czarna pufa  Toby

Toby

zł316.62

Nasza rodzina Terapii w różnych

W naszej kolekcji mamy wiele różnych rodzajów czarnych torebek. Możesz zamówić wszystkie te czarne torebki w różnych kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Wymiary i kształty oznaczają, że zawsze jest coś pomiędzy. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze czarnym! Możesz również połączyć czarne worki z jednym z naszych akcesoriów, takich jak poduszka na tablet do iPada (Paddy), ponieważ są one również dostępne w dopasowanych kolorach. W ten sposób tworzymy piękną całość. Oczywiście, czarna torebka może być również bardzo dobrze połączona z innym kolorem.

Czy czarna torebka jest czymś w Twoim wnętrzu?

Możemy sobie wyobrazić, że nie widzisz dokładnie, jak czarna torebka pasuje do twojego pokoju. Dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. W rezultacie możesz lepiej określić, czy czarna torebka w prawdziwym życiu jest tak dobra, jak masz na myśli. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego salonu wystawowego w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor czarnej fasoli, a także sprawdzić, jak ładne są nasze czarne torebki i wypróbować wszystkie modele.

Beanbag dla każdego pokoju

Czarna saszetka jest bardzo przyjemna w salonie. W rzeczywistości łączy się ze wszystkimi innymi kolorami. Oba neutralne kolory i szary i offwhite, a także bardziej efektowne kolory, takie jak turkus. Ponieważ czerń absorbuje światło, jest to ciepły kolor. Na tym blogu możesz przeczytać, jakie ciepłe lub chłodne kolory robią z twoim wnętrzem: http://designlike.com/the-psychology-of-color-for-interior-design/ I chociaż czarny to kolor, który nie będzie się szybko brudził , czy to dobrze, że czarna osłona na beanbag może być zdjęta w celu wyczyszczenia. Wystarczy rzucić zewnętrzną pokrywę w pralce pod kątem 30 stopni. W ten sposób każdy może się zrelaksować w czystej czarnej torebce!

Czy czarny worek fasoli nie jest w pełni waszym kolorem, ale czy chce mieć spokojny kolor? Spójrz na nasze szare torby, białe torby lub jeden z wielu innych kolorów.