Dlaczego Elly?

specyfikacje

wymiary |100 x 80 x 50 cm
Tom |320 litr
Pralka |30 °C

Odpręż się i poczuj, że jesteś wolny jak ptak. Elly ułoży się wokół Twojego ciała jak miękki, ciepły koc. Efekt: wygodna pufa, idealna postawa i podparcie pleców.

W kilka chwil możesz sprawić, że Elly przybierze stylowy kształt łezki.
Dzięki temu pufa będzie stanowiła nie tylko wygodne podparcie dla pleców, ale też będzie przyciągać spojrzenia!

Dodatkowe podparcie
Po połączeniu z Uli Elly zamienia się w wygodny fotel. Poduszka w kształcie litery U zapewnia jeszcze lepsze podparcie dla ramion i pleców.

Po prostu ją wypierz!
Szybko odkryjesz, że pufy Terapy będą intensywnie użytkowane. Jeśli się pobrudzą, możesz łatwo zdjąć poszewkę i wyprać ją w temperaturze 30°C. Tutaj znajdziesz więcej wskazówek.

Nowy kolor
Poszewka zewnętrzna jest zdejmowalna, nadaje się do prania i łatwo ją wymienić. Zmiana wystroju? Wybierz tutaj jeden z 15 dostępnych kolorów.

Ergonomiczne worki sako
Podstawowe założenia Terapy to zdrowie i wygoda. Wszystkie nasze produkty są wykonane z elastycznej bawełny. Dzięki temu nasze worki sako dopasowują się do kształtu Twojego ciała, zapewniając Ci wygodę oraz podparcie dla pleców.
Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na chwilę odprężenia. Zapewnienie Ci zdrowia i wygody jest więc najważniejszym zadaniem stojącym przed naszymi workami sako . Ta rodzina produktów wyróżnia się ze względu na gładką tkaninę, z której wykonano poszewki. Zastosowaliśmy specjalną mieszankę elastycznej bawełny, co sprawia, że worek sako sam dopasowuje się do ciała i przejmuje jego temperaturę.
Na uwagę zasługuje także wypełnienie, na które składają się specjalne styropianowe kulki. Zawierają one zmniejszoną ilość powietrza, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i zapewniają długotrwały komfort.
Tutaj znajdziesz więcej ocen naszych produktów.

Elly 9 out of 10 173 user reviews.