Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Fioletowa worek fasoli

Fioletowa torebka z fasoli to nie tylko piękny element wnętrza, ale także błogosławieństwo dla pleców. Ponieważ obecnie dużo siedzimy, ważne jest, aby doładować się podczas siedzenia. Nasz ergonomiczny worek fasoli zapewnia optymalne wsparcie pleców. Ponieważ torebka z fasolą przyciąga wzrok w Twoim wnętrzu, ważne jest, aby znaleźć kolor, z którego jesteś zadowolony. Dlatego możesz kupić torby fasoli w 15 różnych kolorach. Czy wybierasz kolor, który pasuje wszędzie i jest bardzo stylowy? Następnie wybierz fioletową torebkę fasoli.

BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Toby

Toby

zł351.80
BESTEL Worki-sako fioletowy pufa Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z fasoli purpurowej. Możesz zamówić wszystkie fioletowe torebki fasoli w różnych kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Różnorodność wymiarów i kształtów oznacza, że na pewno znajdziesz fioletową torebkę z fasoli, która Ci odpowiada. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze fioletowym! Możesz również połączyć fioletową torebkę fasoli z jednym z naszych akcesoriów, np. Poduszką wspomagającą dla iPada. Oczywiście, fioletowy worek fasoli można również bardzo dobrze połączyć z jednym z naszych innych kolorów, aby uzyskać efekt zabawy.

Czy fioletowa torebka z fasoli pasowałaby do twojego wnętrza?

Czasami chcesz zobaczyć kolor w prawdziwym życiu i poczuć materiał. Rozumiemy to bardzo dobrze i dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. Pozwala to lepiej określić, czy purpurowa torebka z fasolą w rzeczywistości jest tak dobra, jak masz na myśli. A ponieważ wszystkie inne kolory są również w próbce kolorów, możesz po prostu wybrać inny kolor! Wyślij nam e-mail lub zadzwoń do nas, aby uzyskać próbkę koloru. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Amsterdamie. Mamy wszystkie modele i kolory w salonie wystawowym, a Ty możesz zobaczyć i wypróbować wszystko swobodnie. Możesz od razu zabrać ze sobą fioletową torbę fasoli do wyboru!

Fioletowa torebka z fasolą na każdy pokój

Fioletowa torebka jest bardzo przyjemna w salonie. W rzeczywistości łączy się ze wszystkimi innymi kolorami. Ma elegancki i ciepły wygląd w zimie, a także dobrze łączy się z jaśniejszymi kolorami, takimi jak biała i jasnoszara. Jest to kolor, który pasuje do wszystkich pór roku i nadal różni się od standardowych kolorów. A fioletowa torebka fasoli nie będzie tak brudna. Ale jeśli nadal chcesz wyczyścić obudowę, możesz ją prać w pralce pod kątem 30 stopni. Twoja fioletowa torebka z fasolą jest teraz nowa i możesz znów na niej usiąść!а

Czy fioletowy worek fasoli ostatecznie nie jest w Twoim kolorze, ale czy chcesz mieć spokojny kolor? Zobacz nasze torby z szarej fasoli, worki z czarną fasolą lub jeden z wielu innych kolorów.