Biała torebka

Doskonały biały worek na beanbag w Twoim domu … Z torebką na beanbag Terapy możesz nie tylko ozdobić wnętrze, ale także sprawić przyjemność plecom! Ponieważ uważamy, że ważne jest, aby poświęcić chwilę na ładowanie, a także zrobić coś dobrego dla swojego ciała, możemy zapewnić, że nasze torby fasoli wspierają Twoje plecy optymalnie i że poczujesz się całkowicie naładowany. Beanbag oczywiście musi być piękny w pokoju. Właśnie dlatego mamy 15 różnych kolorów. Czy wybierasz się na spokojny, neutralny kolor? Następnie wybierz naszą białą torebkę!

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Poszewka na poduszkę Sydney

Od 62.95
Poszewka na poduszkę Sydney

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Pufa Baloo

Od 249.95
Pufa Baloo

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

Biała torebka jest piękna w kolorze złamanej bieli i mamy dla Ciebie różne modele. Wszystkie modele mają swój rozmiar, kształt i własną jakość. Być może szukasz dużego modelu do spania lub poręcznego rozmiaru do małego pokoju. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze białym! Posiadamy również szereg akcesoriów w zakresie, takich jak małe poduszki, które są dostępne w ładnych kolorach. Zapewnia to jedność w twoim wnętrzu. Po prostu szukasz kontrastu? Połącz swoją białą torebkę Terapy z jednym z pozostałych kolorów!

Czy biała torebka jest czymś dla Twojego wnętrza?

Ponieważ nie każdy kolor biały jest taki sam, możemy sobie wyobrazić, że chcesz to zobaczyć w prawdziwym życiu. Dlatego chętnie przesyłamy Ci próbkę kolorów bezpłatnie. Nie spiesz się w domu i zobacz, który kolor najlepiej pasuje. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego salonu wystawowego w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor naszej białej torebki, a także przekonać się, jak wspaniały jest komfort naszych różnych modeli. Możesz natychmiast zabrać ze sobą biały worek fasoli, jeśli chcesz, lub możemy go ci wysłać.

Biała Beanbag dla każdego pokoju

Biała saszetka będzie bardzo przyjemna w salonie, ponieważ biel jest kolorem, który przynosi spokój i sprawia, że małe przestrzenie są jaśniejsze. A co powiesz na biały worek śniadaniowy w sypialni? Wspaniale jest móc wskoczyć na twoją białą torbę, kiedy wstajesz z łóżka i czytasz gazetę. Ponadto kolor biały można łączyć z różnymi kolorami. A jeśli wątpisz, bo biała torebka wydaje się być kolorem, który szybko się brudzi, to mamy dobrą wiadomość! Możesz po prostu zmywać okładki z beanbags Terapy! Szybko zdejmij zewnętrzną białą osłonę fasoli w pralce pod kątem 30 stopni i ponownie ją wyczyść. W ten sposób każdy może odpocząć w worku z terapią!

Czy biała torebka nie ma koloru, którego szukasz, ale czy chcesz mieć neutralny kolor? Spójrz na nasze szare worki, piaskowe torby lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia