Brązowa torebka z fasoli

Brązowy worek fasoli jest po to, by ci służyć, więc używaj go jako kapsuły ratunkowej do intensywnego życia! Uważamy, że ważne jest, abyś mógł w pełni doładować, a nasza ergonomiczna torebka z brązowej fasoli zapewnia dobre wsparcie pleców. Oczywiście, chcesz również, aby worek fasoli dobrze pasował do Twojego wnętrza i ważne jest, aby znaleźć kolor, z którego jesteś zadowolony. Dlatego możesz kupić torby fasoli w 15 różnych kolorach. Czy wybierasz kolor, który pasuje do wszystkiego i jest ciepły i stylowy? Następnie wybierz brązowy worek fasoli. To natychmiast nadaje wnętrzu elegancki wygląd.

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Poszewka na poduszkę Sydney

Od 62.95
Poszewka na poduszkę Sydney

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z brązowej fasoli. Możesz zamówić wszystkie te torebki z brązowej fasoli w różnych kształtach i rozmiarach, więc bądź pewien, że znajdziesz torebkę z brązowej fasoli, która Ci się spodoba. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze brązowym! Możesz również połączyć torebkę z brązowej fasoli z jednym z naszych akcesoriów, takich jak poduszka na tablet do iPada. Oczywiście możesz również połączyć swoją torebkę z brązowej fasoli z innym kolorem.

Czy brązowy worek fasoli pasuje do Twojego wnętrza?

Możemy sobie wyobrazić, że chciałbyś mieć lepszy pomysł, czy torebka z brązowej fasoli zmieści się w twoim pokoju. Możemy Ci w tym pomóc, wysyłając próbkę kolorów bezpłatnie. W rezultacie możesz lepiej określić, czy torebka z brązowej fasoli jest tak samo miła, jak masz na myśli. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem, aby uzyskać próbkę koloru. Możesz również wpaść do naszego biura w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć brązową torebkę fasoli i natychmiast rzucić okiem na różne modele i testy, które najbardziej Ci odpowiadają. Następnie możesz natychmiast zabrać ze sobą torebkę brązowej fasoli.

Torebka Bean Brown dla każdego pokoju

Brązowa torebka z fasoli jest bardzo przyjemna w salonie. W rzeczywistości łączy się ze wszystkimi innymi kolorami. Torba z brązowej fasoli jest również bardzo dobra, jeśli w Twoim wnętrzu znajduje się dużo drewna. Brown jest kolorem, który pochłania światło i dlatego jest uważany za ciepły kolor. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie ciepłe lub chłodne kolory robią z Twoim wnętrzem, odwiedź ten blog: https://www.thespruce.com/choosing-interior-paint-colors-4011484 I choć brązowy to kolor, który nie będzie szybko się brudzą, jeśli to możliwe, można je w łatwy sposób wyczyścić, a w razie potrzeby zdjąć i zmyć osłony. Po prostu wrzuć zewnętrzną pokrywę do pralki o 30. W ten sposób każdy może się zrelaksować w czystej brązowej torebce z fasoli!

Czy worek z brązowej fasoli nie jest w pełni waszym kolorem i czy chce mieć inny kolor? Spójrz na nasze szare torby bean, torby z białego fasoli lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia