Czarny beanbag

Biorąc pod uwagę balbag beanbag? Torba na beanbag Terapy jest nie tylko piękna w Twoim wnętrzu, ale także będzie bardzo szczęśliwa! Uważamy, że ważne jest, abyś mógł w pełni doładować, a nasza ergonomiczna torebka z fasolą zapewnia dobre wsparcie pleców. Ponieważ worek fasoli jest elementem uderzającym we wnętrzu, ważne jest, aby znaleźć kolor, z którego jesteś zadowolony. Dlatego można kupić torby bean w różnych kolorach. Czy wybierasz kolor, który pasuje wszędzie i jest bardzo stylowy? Następnie wybierz czarny worek fasoli. To natychmiast nadaje wnętrzu elegancki wygląd. A czarny to kolor, z którym mogą się odnosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Cała rodzina będzie z tego zadowolona!

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Poszewka na poduszkę Sydney

Od 62.95
Poszewka na poduszkę Sydney

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Nasza rodzina Terapii w różnych

W naszej kolekcji mamy wiele różnych rodzajów czarnych torebek. Możesz zamówić wszystkie te czarne torebki w różnych kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Wymiary i kształty oznaczają, że zawsze jest coś pomiędzy. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze czarnym! Możesz również połączyć czarne worki z jednym z naszych akcesoriów, takich jak poduszka na tablet do iPada (Paddy), ponieważ są one również dostępne w dopasowanych kolorach. W ten sposób tworzymy piękną całość. Oczywiście, czarna torebka może być również bardzo dobrze połączona z innym kolorem.

Czy czarna torebka jest czymś w Twoim wnętrzu?

Możemy sobie wyobrazić, że nie widzisz dokładnie, jak czarna torebka pasuje do twojego pokoju. Dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. W rezultacie możesz lepiej określić, czy czarna torebka w prawdziwym życiu jest tak dobra, jak masz na myśli. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego salonu wystawowego w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor czarnej fasoli, a także sprawdzić, jak ładne są nasze czarne torebki i wypróbować wszystkie modele.

Beanbag dla każdego pokoju

Czarna saszetka jest bardzo przyjemna w salonie. W rzeczywistości łączy się ze wszystkimi innymi kolorami. Oba neutralne kolory i szary i offwhite, a także bardziej efektowne kolory, takie jak turkus. Ponieważ czerń absorbuje światło, jest to ciepły kolor. Na tym blogu możesz przeczytać, jakie ciepłe lub chłodne kolory robią z twoim wnętrzem: http://designlike.com/the-psychology-of-color-for-interior-design/ I chociaż czarny to kolor, który nie będzie się szybko brudził , czy to dobrze, że czarna osłona na beanbag może być zdjęta w celu wyczyszczenia. Wystarczy rzucić zewnętrzną pokrywę w pralce pod kątem 30 stopni. W ten sposób każdy może się zrelaksować w czystej czarnej torebce!

Czy czarny worek fasoli nie jest w pełni waszym kolorem, ale czy chce mieć spokojny kolor? Spójrz na nasze szare torby, białe torby lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia