Czerwona pufa

Szukasz czerwonej torebki? Torba na beanbag Terapy to nie tylko piękny przedmiot w Twoim pokoju, ale także pomaga się zrelaksować! Jest bardzo ważne, szczególnie gdy jesteś zajęty, aby od czasu do czasu doładować. A ponieważ torba na beanbag Terapy optymalnie Cię wspiera, Twoje plecy odczuwają ulgę i możesz się zrelaksować. Torba fasoli jest zatem ważną częścią Twojego wnętrza, a dobry kolor sprawia, że jest ona kompletna. Szukasz koloru, który natychmiast rozświetli każdą przestrzeń? Następnie wybierz czerwony beanbag lub bordowy beanbag. Ten kolor natychmiast nadaje wnętrzu ciepły i energiczny wygląd. No i oczywiście czerwona torebka fasoli przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecinnym!

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Poduszka na szyję Zoli

Od 26.90
Poduszka na szyję Zoli

Poduszka na tablet Paddy

Od 39.95
Poduszka na tablet Paddy

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji oprócz czerwonej fasoli znajduje się również bordowa torebka bordowa. Mamy różne kształty obu kolorów, wszystkie z ich własnymi cechami. Szukasz dużego czerwonego worka, na którym możesz się położyć lub po prostu małego, który pasuje w każdym rogu? Mamy to wszystko. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze czerwonym! Możesz również połączyć czerwony worek z jednym z naszych akcesoriów, ponieważ są one również dostępne w tym samym kolorze. W ten sposób tworzysz piękną jedność. Lub wybierz połączenie ciepłego koloru czerwonej torebki z bardziej neutralnym kolorem.

Czy czerwona torebka jest czymś dla Twojego wnętrza?

Rozumiemy, że trudno jest sobie wyobrazić, w jaki sposób czerwony worek fasoli zmieści się w twoim wnętrzu i jaki jest odcień czerwonej fasoli lub burgundowej bordowej torebki. Dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. Ułatwia to ustalenie, czy jest to to samo, co masz na myśli. A może wpadniesz na jeden z naszych innych żywych kolorów! Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor czerwonej fasoli, a także zobaczyć, jak ładne są nasze torebki i wypróbować różne modele. Tego samego wieczoru możesz się ochłodzić w swojej nowej czerwonej torebce w domu!

Beanbag dla każdego pokoju

Czerwona torebka może być bardzo przyjemna w salonie, jako prawdziwa przykuwająca uwagę. Torebka bordeux ma elegancki wygląd i łączy się z neutralnymi kolorami, takimi jak szara lub biała. Dzieci również uwielbiają nasze torby fasoli i zapewniają idealne wsparcie podczas czytania lub grania. To właśnie jaskrawe kolory pobudzają zmysły dzieci i dlatego często pociągają je nasze czerwone worki. A piękno jest takie, że nasze czerwone worki są łatwe do czyszczenia, ponieważ mają bawełniane osłony, które można zsunąć. Wrzuć zewnętrzną czerwoną osłonę fasoli w pralce pod kątem 30 stopni i znów jest czysta. Więc każdy może cieszyć się czystą czerwoną torbą!

Czy czerwona torebka nie jest całkowicie zabarwiona, ale czy chcesz uzyskać efektowny kolor? Zobacz nasze pomarańczowe torby beanbag, zielone torby bean lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia