Fioletowa worek fasoli

Fioletowa torebka z fasoli to nie tylko piękny element wnętrza, ale także błogosławieństwo dla pleców. Ponieważ obecnie dużo siedzimy, ważne jest, aby doładować się podczas siedzenia. Nasz ergonomiczny worek fasoli zapewnia optymalne wsparcie pleców. Ponieważ torebka z fasolą przyciąga wzrok w Twoim wnętrzu, ważne jest, aby znaleźć kolor, z którego jesteś zadowolony. Dlatego możesz kupić torby fasoli w 15 różnych kolorach. Czy wybierasz kolor, który pasuje wszędzie i jest bardzo stylowy? Następnie wybierz fioletową torebkę fasoli.

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Poszewka na poduszkę Sydney

Od 62.95
Poszewka na poduszkę Sydney

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z fasoli purpurowej. Możesz zamówić wszystkie fioletowe torebki fasoli w różnych kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Różnorodność wymiarów i kształtów oznacza, że na pewno znajdziesz fioletową torebkę z fasoli, która Ci odpowiada. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze fioletowym! Możesz również połączyć fioletową torebkę fasoli z jednym z naszych akcesoriów, np. Poduszką wspomagającą dla iPada. Oczywiście, fioletowy worek fasoli można również bardzo dobrze połączyć z jednym z naszych innych kolorów, aby uzyskać efekt zabawy.

Czy fioletowa torebka z fasoli pasowałaby do twojego wnętrza?

Czasami chcesz zobaczyć kolor w prawdziwym życiu i poczuć materiał. Rozumiemy to bardzo dobrze i dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. Pozwala to lepiej określić, czy purpurowa torebka z fasolą w rzeczywistości jest tak dobra, jak masz na myśli. A ponieważ wszystkie inne kolory są również w próbce kolorów, możesz po prostu wybrać inny kolor! Wyślij nam e-mail lub zadzwoń do nas, aby uzyskać próbkę koloru. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Amsterdamie. Mamy wszystkie modele i kolory w salonie wystawowym, a Ty możesz zobaczyć i wypróbować wszystko swobodnie. Możesz od razu zabrać ze sobą fioletową torbę fasoli do wyboru!

Fioletowa torebka z fasolą na każdy pokój

Fioletowa torebka jest bardzo przyjemna w salonie. W rzeczywistości łączy się ze wszystkimi innymi kolorami. Ma elegancki i ciepły wygląd w zimie, a także dobrze łączy się z jaśniejszymi kolorami, takimi jak biała i jasnoszara. Jest to kolor, który pasuje do wszystkich pór roku i nadal różni się od standardowych kolorów. A fioletowa torebka fasoli nie będzie tak brudna. Ale jeśli nadal chcesz wyczyścić obudowę, możesz ją prać w pralce pod kątem 30 stopni. Twoja fioletowa torebka z fasolą jest teraz nowa i możesz znów na niej usiąść!а

Czy fioletowy worek fasoli ostatecznie nie jest w Twoim kolorze, ale czy chcesz mieć spokojny kolor? Zobacz nasze torby z szarej fasoli, worki z czarną fasolą lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia