Pomarańczowy worek fasoli

Mówiąc o pomarańczowej torbie z fasolą… Jeśli szukasz mebla, który jest nie tylko piękny w Twoim pokoju, ale także jest dobry na twoje plecy, jesteś na właściwym miejscu w Terapii! Wierzymy, że każdy potrzebuje chwili dla siebie i wierzymy, że każdy potrzebuje czasu na doładowanie i dlatego opracowaliśmy torebkę z bobu Terapii. Optymalnie wspiera twoje plecy. Ponieważ worek fasoli jest ważną częścią Twojego wnętrza, mamy 15 różnych kolorów. Szukasz torby fasoli, która wyróżnia się i może rozjaśnić każde pomieszczenie? Następnie wybierz pomarańczową torebkę z fasolą, a od razu dostaniesz słońce w domu!

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Poszewka na poduszkę Sydney

Od 62.95
Poszewka na poduszkę Sydney

Poszewka na pufę Elly

Od 79.95
Poszewka na pufę Elly

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z fasolą pomarańczową. Torby z pomarańczowej fasoli można zamówić u nas w różnych kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Ze względu na różne rozmiary i kształty istnieje odpowiednia pomarańczowa torebka z fasoli dla każdego pokoju i każdej osoby. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze pomarańczowym! Możesz także połączyć pomarańczową torebkę fasoli z jednym z naszych akcesoriów, ponieważ są one dostępne w kilku wesołych kolorach. W ten sposób twoja pomarańczowa torebka z fasolą i na przykład poduszka Eeny Meeny Miny lub Paddy na iPada tworzą piękną całość. Lub wybierz, aby połączyć swoją torbę z fasolą Terapia w zabawny sposób z innym kolorem.

Czy pomarańczowa torebka z fasolą jest czymś dla Twojego wnętrza?

Możemy sobie wyobrazić, że możesz znaleźć pomarańczowy worek fasoli w odważnym kolorze i chciałbyś zobaczyć kolor w prawdziwym życiu przed zakupem. Możemy zatem wysłać próbkę koloru bezpłatnie, aby ustalić, czy pomarańczowa torebka z fasolą pasuje do innych mebli. A może wpadniesz na jeden z naszych innych kolorów! Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Oczywiście zawsze możesz zatrzymać się w naszym salonie wystawowym w Amsterdamie. Tutaj możesz nie tylko zobaczyć pomarańczową torebkę z fasolą, ale także sprawdzić, jak chillax są naszymi pomarańczowymi torebkami z fasolą i wypróbować wszystkie modele.

Pomarańczowa torebka z fasoli dla każdego pokoju

Orange to bardzo ciepły kolor, który nadaje atmosferę każdemu pomieszczeniu. Pomarańczowy worek fasoli również ładnie łączy się z neutralnymi kolorami, takimi jak czarny, szary lub biały. Jeśli szukasz torby z fasoli w swoim biurze, aby odpocząć, gdy siedzisz przy komputerze przez długi czas, kolor pomarańczowy jest również dobry. Energiczny i świeży, dokładnie to, czego potrzebujesz w takiej chwili! A chcesz uzyskać inną kolorową osłonę? Lub wyczyścić pomarańczową osłonę worka fasoli? Jest to możliwe, ponieważ zdejmowane osłony można myć nie tylko w pralce i prać w temperaturze 30 stopni, ale także dlatego, że można zamówić wszystkie pokrowce oddzielnie od nas. W ten sposób możesz cieszyć się swoją torbą z fasoli Terapia przez długi czas!

Czy torebka z fasolą w kolorze pomarańczowym nie ma swojego koloru, ale czy chcesz uzyskać efektowny kolor? Spójrz na nasze torby z czerwonej fasoli, różowe torby fasoli lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia