Różowy beanbag

O tej różowej torebce fasolowej … Poduszka bean Terapy nie tylko rozświetla Twoje wnętrze, ale jest także dobra na twoje plecy! Dla nas ważne jest, abyś mógł się całkowicie odprężyć, a torba z fasolą zapewni ci zdrową postawę. Torebka fasoli jest zatem ważną częścią Twojego wnętrza i dlatego chcesz mieć kolor, który dobrze pasuje. Szukasz koloru, który natychmiast rozświetli każdą przestrzeń? Następnie wybierz różową torebkę. Ten kolor natychmiast nadaje wnętrzu ciepły, a jednocześnie świeży wygląd. I oczywiście różowa torebka to także marzenie wielu dziewczyn, aby ukończyć swoje przedszkole!

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka ciążowa Toby

Od 109.95
Poduszka ciążowa Toby

Poduszka do karmienia Uli

Od 119.95
Poduszka do karmienia Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Poduszka na szyję Zoli

Od 26.90
Poduszka na szyję Zoli

Poduszka na tablet Paddy

Od 39.95
Poduszka na tablet Paddy

Pokrowiec na oparcie Toby

Od 79.95
Pokrowiec na oparcie Toby

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Poszewka na poduszkę Baloo

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Baloo

Poszewka na poduszkę Dino

Od 141.70
Poszewka na poduszkę Dino

Poszewka na poduszkę Ollie

Od 99.95
Poszewka na poduszkę Ollie

Poszewka na poduszkę Stanley

Od 79.95
Poszewka na poduszkę Stanley

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów różowych torebek bean. Różowe worki mogą być zamawiane u nas w różnych formach i kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Wybierz podwójną różową torebkę Baloo lub Dino, aby zrelaksować się z rodziną. Lub wybierz mały taki jak Elly, Stanley lub Sydney, jeśli masz mało miejsca. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze różowym! Możesz również połączyć różową teczkę z jednym z naszych akcesoriów, ponieważ są one również dostępne w tym samym kolorze. W ten sposób tworzymy piękną całość. Lub wybierz, aby połączyć swoją beanbag Terapy żartobliwie z innym kolorem.

Czy ten różowy beanbag jest czymś dla Twojego wnętrza?

Wiemy, że trudno jest sobie wyobrazić, jak różowy worek fasoli zmieści się w Twoim wnętrzu. Rozumiemy to bardzo dobrze i dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów za darmo. Ułatwia to ustalenie, czy różowa torebka pasuje do innych mebli. A może wpadniesz na jeden z naszych innych ładnych kolorów, które można znaleźć na próbce koloru! Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego salonu wystawowego w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładnie różowy kolor beanbag, a także usiąść i przekonać się, jak ładne są nasze torby i wypróbować wszystkie modele. Tego samego wieczoru można odpocząć w swoim własnym różowym woreczku w domu!

Beanbag dla każdego pokoju

Różowa torebka będzie bardzo przyjemna w salonie. Łączy ładnie z neutralnymi kolorami, takimi jak czarny, szary lub biały. Dzieci również uwielbiają nasze różowe torebki i zapewniają idealne wsparcie podczas czytania lub grania. A piękno polega na tym, że nasze różowe torby bean są łatwe do czyszczenia, ponieważ są pokryte miękkimi, odpinanymi bawełnianymi osłonkami. Wrzuć zewnętrzną różową osłonę fasoli w pralkę pod kątem 30 stopni i znów jest czysta. W ten sposób każdy może odpocząć w worku z terapią!

Czy różowa torebka nie ma swojego koloru, ale czy chcesz uzyskać efektowny kolor? Spójrz na nasze czerwone worki typu beanbag, liliowe beanbags lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia