Torba z szarej fasoli

Jeśli kupisz torebkę z szarej fasoli , nie tylko odświeży Twoje wnętrze, ale także plecy! Ponieważ uważamy, że ważne jest, aby każdy potrzebował chwili wytchnienia i całkowitego odprężenia, zapewniamy, że nasze torby z szarej fasoli dobrze wspierają plecy i wracają do pełni naładowane. Aby upewnić się, że worek fasoli pasuje również do Twojego wnętrza, mamy je w różnych kolorach. Czy idziesz na nasz bestseller, który pasuje przyjemnie w każdym pokoju? Następnie wybierz jedną z naszych wszechstronnych torebek z szarej fasoli!

Chusta Izzy

Od 64.95
Chusta Izzy

Dino worek fasoli

Od 469.95
Dino worek fasoli

Elly Pufa

Od 164.95
Elly Pufa

Oparcie Toby

Od 109.95
Oparcie Toby

Podłokietnik Uli

Od 119.95
Podłokietnik Uli

Poduszka do medytacji Ringo

Od 39.95
Poduszka do medytacji Ringo

Pokrowiec na podłokietnik Uli

Od 74.95
Pokrowiec na podłokietnik Uli

Pufa Baloo

Od 249.95
Pufa Baloo

Pufa Ollie

Od 269.95
Pufa Ollie

Pufa Stanley

Od 174.95
Pufa Stanley

sydney beanbag

Od 119.95
sydney beanbag

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

Mamy dwie kolorowe torby z fasoli szarej (jasnoszara torebka fasoli i ciemnoszara torebka z fasoli), które są również dostępne w różnych kształtach i wszystkie mają swoje własne cechy. Wymiary i kształty oznaczają, że zawsze jest coś pomiędzy. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze szarym! Możesz również połączyć torebkę z szarej fasoli z jednym z naszych akcesoriów, takich jak małe poduszki, ponieważ są one również dostępne w tym samym kolorze. W ten sposób tworzymy piękną całość. Oczywiście torebkę z szarej fasoli firmy Terapy można również bardzo dobrze łączyć z innym kolorem.

Czy szare coś dla twojego wnętrza?

Możemy sobie wyobrazić, że chcielibyście zobaczyć różnicę między dwoma kolorami torebek z szarej fasoli w prawdziwym życiu. Jasnoszary worek fasoli jest piękną szarą myszą, a ciemnoszary worek fasoli jest podobny do antracytu. Dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. W rezultacie możesz lepiej określić, czy torebka z szarej fasoli dobrze pasuje do Twojego wnętrza. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego biura w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor, a nawet sprawdzić, jak cudownie możesz odpocząć w torbie fasoli Elly lub Baloo! Możesz natychmiast zabrać ze sobą torebkę z szarej fasoli.

Torebka szara z fasoli dla każdego pokoju

Torba z szarej fasoli będzie oczywiście bardzo przyjemna w salonie. Zarówno jasnoszara torebka fasoli jak i torba z fasoli antracytowej łączą się z najbardziej różnorodnymi kolorami. Nastolatki często wybierają ten kolor, ponieważ jest twardy, cichy i wszechstronny. Czy wiesz, że szary oznacza rzetelność, dyscyplinę i dyplomację (http://www.empower-yourself-with-color-psychology.com/color-gray.html)? Idealny kolor do biura lub do domowego miejsca pracy! A dobrą rzeczą jest to, że pokrowce z szarej fasoli nie brudzą się tak szybko i pozostają czyste przez długi czas. A jeśli chcesz je umyć i tak, możesz! Wyrzuć zdejmowaną pokrywę zewnętrzną w pralce pod kątem 30 stopni i znów jest czysta. W ten sposób każdy może się zrelaksować w czystej szarej torebce z fasolą!

Czy torebka z szarej fasoli może nie pasuje do twojego koloru, ale czy chcesz mieć bardziej jaskrawy kolor? Zobacz nasze torby z czerwonej fasoli, torby z fasolą turkusową lub jeden z wielu innych kolorów.

Dlatego wybierasz Terapy

Ergonomiczne

Nasze pufy dopasowują się całkowicie do Twojego ciała, dzięki czemu możesz poczuć najwyższy komfort.

Wiele kolorów i wzorów

Wybierz spośród wielu różnych kolorów i wzorów. Zmień swoją torebkę fasoli w przyciągającą wzrok.

Darmowa wysyłka od € 500

Bezpłatna wysyłka od 500 € w całej Europie

Szybka dostawa

Dostarczamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Masz pytania lub więcej informacji?

Przejdź do serwisu i wsparcia