Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Blue beanbag

Torba na beanbag Terapia znana jest z dwóch rzeczy: odciążenia kręgosłupa i radosnych kolorów. Jest dla nas bardzo ważne, abyś mógł się zrelaksować w worku i zająć zdrową postawę. Ponieważ worek fasoli jest uderzającą częścią Twojego wnętrza, kolor jest bardzo ważny. Czy chcesz przyciągnąć wzrok w efektownym kolorze? Następnie wybierz niebieską torebkę! Kolor niebieski jest zawsze dobry, niezależnie od tego, czy niebieska torebka jest wewnątrz, czy na zewnątrz. W naszym asortymencie mamy dwa kolory niebieskiego, mianowicie ciemnoniebieski i turkusowy.

BESTEL Worki-sako niebieski pufa Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Toby

Toby

zł351.80
BESTEL Worki-sako niebieski pufa Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych rodzajów torebek niebieskoziarnistych. Wszystkie mają swoje własne formy, a więc ich własne cechy. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze niebieskim! Możesz również połączyć niebieską torebkę z jednym z naszych akcesoriów, ponieważ są one również dostępne w tym samym kolorze. W ten sposób tworzymy piękną całość. Możesz również połączyć zabawkę z beanbagu Terapii z innym kolorem.

Czy niebieska tektura pasuje do Twojego wnętrza?

Czy trudno jest oszacować, czy niebieska torebka pasuje do Twojego wnętrza? Możemy to dobrze zrozumieć i dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów za darmo. Dzięki temu łatwiej jest określić, czy torebka z niebieskim bobem pasuje do innych mebli. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego biura w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor, a nawet sprawdzić, jak pyszna jest nasza niebieska torebka.

Beanbag na zewnątrz lub wewnątrz

Niebieski worek fasoli będzie bardzo piękny w salonie lub pokoju dziecinnym, ale niebieski jest również piękny kolor w ogrodzie w lecie. Ma nieco więcej atmosfery w twoim ogrodzie niż neutralny kolor, taki jak czarny, szary lub biały. Możesz również użyć naszych woreczków do użytku wewnątrz pomieszczeń na zewnątrz. Uważaj na szorstkie powierzchnie, ponieważ nasze torby fasoli są wykonane z rozciągliwej bawełny. Ponadto zaleca się umieszczenie ręcznika na worku, aby kremy do opalania i tym podobne nie mogły się wycofać. Czy torebka nadal się brudzi? Wyrzuć zewnętrzną osłonę pralki pod kątem 30 stopni i znów jest czysta. Ciesz się wyjątkowym wypoczynkiem w dużej torebce z Terapy w wolnym czasie!

Czy niebieski worek fasoli nie jest w ogóle twoim kolorem? Spójrz na nasze czerwone worki typu beanbag, worki z czarną fasolą lub jeden z wielu innych kolorów.