specyfikacje

wymiary |100 x 100 x 80 cm
Tom |700 litr
Pralka |30 °C

Ułóż się na Olliem, prawdziwym Mount Evereście wśród worków sako, i pozwól wszystkim zmartwieniom odpłynąć w siną dal. <br> Kiedy znajdziesz się na szczycie, powrót na dół nie będzie Cię już kusił!

Ta wielka okrągła poducha jest naprawdę wyjątkowa. Wejdź na nią i pozwól, aby jej ogrom otoczył Cię jak delikatny powiew górskiego wiatru. Dostępna w różnych kombinacjach kolorystycznych dopasowanych do każdego wnętrza.

Górski szczyt
Ollie nadaje się dla jednej osoby, ale pomieści także dwoje. Trochę za duży? Wypróbuj jednego z mniejszych braciszków Olliego, Stanleya albo Ringo.

Po prostu ją wypierz!
Szybko odkryjesz, że pufy Terapy będą intensywnie użytkowane. Jeśli się pobrudzą, możesz łatwo zdjąć poszewkę i wyprać ją w temperaturze 30°C. Tutaj znajdziesz więcej wskazówek.

Nowy kolor
Poszewka zewnętrzna jest zdejmowalna, nadaje się do prania i łatwo ją wymienić. Zmiana wystroju? Wybierz tutaj jeden z 15 dostępnych kolorów.

Ergonomiczne worki sako
Podstawowe założenia Terapy to zdrowie i wygoda. Wszystkie nasze produkty są wykonane z elastycznej bawełny. Dzięki temu nasze worki sako dopasowują się do kształtu Twojego ciała, zapewniając Ci wygodę oraz podparcie dla pleców.
Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na chwilę odprężenia. Zapewnienie Ci zdrowia i wygody jest więc najważniejszym zadaniem stojącym przed naszymi workami sako . Ta rodzina produktów wyróżnia się ze względu na gładką tkaninę, z której wykonano poszewki. Zastosowaliśmy specjalną mieszankę elastycznej bawełny, co sprawia, że worek sako sam dopasowuje się do ciała i przejmuje jego temperaturę.
Na uwagę zasługuje także wypełnienie, na które składają się specjalne styropianowe kulki. Zawierają one zmniejszoną ilość powietrza, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i zapewniają długotrwały komfort.
Tutaj znajdziesz więcej ocen naszych produktów.

Ollie 8 out of 10 8 user reviews.