Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Pomarańczowy worek fasoli

Mówiąc o pomarańczowej torbie z fasolą... Jeśli szukasz mebla, który jest nie tylko piękny w Twoim pokoju, ale także jest dobry na twoje plecy, jesteś na właściwym miejscu w Terapii! Wierzymy, że każdy potrzebuje chwili dla siebie i wierzymy, że każdy potrzebuje czasu na doładowanie i dlatego opracowaliśmy torebkę z bobu Terapii. Optymalnie wspiera twoje plecy. Ponieważ worek fasoli jest ważną częścią Twojego wnętrza, mamy 15 różnych kolorów. Szukasz torby fasoli, która wyróżnia się i może rozjaśnić każde pomieszczenie? Następnie wybierz pomarańczową torebkę z fasolą, a od razu dostaniesz słońce w domu!

BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako pomarańczowy pufa  Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z fasolą pomarańczową. Torby z pomarańczowej fasoli można zamówić u nas w różnych kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Ze względu na różne rozmiary i kształty istnieje odpowiednia pomarańczowa torebka z fasoli dla każdego pokoju i każdej osoby. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze pomarańczowym! Możesz także połączyć pomarańczową torebkę fasoli z jednym z naszych akcesoriów, ponieważ są one dostępne w kilku wesołych kolorach. W ten sposób twoja pomarańczowa torebka z fasolą i na przykład poduszka Eeny Meeny Miny lub Paddy na iPada tworzą piękną całość. Lub wybierz, aby połączyć swoją torbę z fasolą Terapia w zabawny sposób z innym kolorem.

Czy pomarańczowa torebka z fasolą jest czymś dla Twojego wnętrza?

Możemy sobie wyobrazić, że możesz znaleźć pomarańczowy worek fasoli w odważnym kolorze i chciałbyś zobaczyć kolor w prawdziwym życiu przed zakupem. Możemy zatem wysłać próbkę koloru bezpłatnie, aby ustalić, czy pomarańczowa torebka z fasolą pasuje do innych mebli. A może wpadniesz na jeden z naszych innych kolorów! Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Oczywiście zawsze możesz zatrzymać się w naszym salonie wystawowym w Amsterdamie. Tutaj możesz nie tylko zobaczyć pomarańczową torebkę z fasolą, ale także sprawdzić, jak chillax są naszymi pomarańczowymi torebkami z fasolą i wypróbować wszystkie modele.

Pomarańczowa torebka z fasoli dla każdego pokoju

Orange to bardzo ciepły kolor, który nadaje atmosferę każdemu pomieszczeniu. Pomarańczowy worek fasoli również ładnie łączy się z neutralnymi kolorami, takimi jak czarny, szary lub biały. Jeśli szukasz torby z fasoli w swoim biurze, aby odpocząć, gdy siedzisz przy komputerze przez długi czas, kolor pomarańczowy jest również dobry. Energiczny i świeży, dokładnie to, czego potrzebujesz w takiej chwili! A chcesz uzyskać inną kolorową osłonę? Lub wyczyścić pomarańczową osłonę worka fasoli? Jest to możliwe, ponieważ zdejmowane osłony można myć nie tylko w pralce i prać w temperaturze 30 stopni, ale także dlatego, że można zamówić wszystkie pokrowce oddzielnie od nas. W ten sposób możesz cieszyć się swoją torbą z fasoli Terapia przez długi czas!

Czy torebka z fasolą w kolorze pomarańczowym nie ma swojego koloru, ale czy chcesz uzyskać efektowny kolor? Spójrz na nasze torby z czerwonej fasoli, różowe torby fasoli lub jeden z wielu innych kolorów.