Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Różowy beanbag

O tej różowej torebce fasolowej ... Poduszka bean Terapy nie tylko rozświetla Twoje wnętrze, ale jest także dobra na twoje plecy! Dla nas ważne jest, abyś mógł się całkowicie odprężyć, a torba z fasolą zapewni ci zdrową postawę. Torebka fasoli jest zatem ważną częścią Twojego wnętrza i dlatego chcesz mieć kolor, który dobrze pasuje. Szukasz koloru, który natychmiast rozświetli każdą przestrzeń? Następnie wybierz różową torebkę. Ten kolor natychmiast nadaje wnętrzu ciepły, a jednocześnie świeży wygląd. I oczywiście różowa torebka to także marzenie wielu dziewczyn, aby ukończyć swoje przedszkole!

BESTEL Worki-sako różowy pufa  Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako różowy pufa  Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów różowych torebek bean. Różowe worki mogą być zamawiane u nas w różnych formach i kształtach i wszystkie z własnymi cechami. Wybierz podwójną różową torebkę Baloo lub Dino, aby zrelaksować się z rodziną. Lub wybierz mały taki jak Elly, Stanley lub Sydney, jeśli masz mało miejsca. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze różowym! Możesz również połączyć różową teczkę z jednym z naszych akcesoriów, ponieważ są one również dostępne w tym samym kolorze. W ten sposób tworzymy piękną całość. Lub wybierz, aby połączyć swoją beanbag Terapy żartobliwie z innym kolorem.

Czy ten różowy beanbag jest czymś dla Twojego wnętrza?

Wiemy, że trudno jest sobie wyobrazić, jak różowy worek fasoli zmieści się w Twoim wnętrzu. Rozumiemy to bardzo dobrze i dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów za darmo. Ułatwia to ustalenie, czy różowa torebka pasuje do innych mebli. A może wpadniesz na jeden z naszych innych ładnych kolorów, które można znaleźć na próbce koloru! Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego salonu wystawowego w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładnie różowy kolor beanbag, a także usiąść i przekonać się, jak ładne są nasze torby i wypróbować wszystkie modele. Tego samego wieczoru można odpocząć w swoim własnym różowym woreczku w domu!

Beanbag dla każdego pokoju

Różowa torebka będzie bardzo przyjemna w salonie. Łączy ładnie z neutralnymi kolorami, takimi jak czarny, szary lub biały. Dzieci również uwielbiają nasze różowe torebki i zapewniają idealne wsparcie podczas czytania lub grania. A piękno polega na tym, że nasze różowe torby bean są łatwe do czyszczenia, ponieważ są pokryte miękkimi, odpinanymi bawełnianymi osłonkami. Wrzuć zewnętrzną różową osłonę fasoli w pralkę pod kątem 30 stopni i znów jest czysta. W ten sposób każdy może odpocząć w worku z terapią!

Czy różowa torebka nie ma swojego koloru, ale czy chcesz uzyskać efektowny kolor? Spójrz na nasze czerwone worki typu beanbag, liliowe beanbags lub jeden z wielu innych kolorów.