Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Torba z szarej fasoli

Jeśli kupisz torebkę z szarej fasoli , nie tylko odświeży Twoje wnętrze, ale także plecy! Ponieważ uważamy, że ważne jest, aby każdy potrzebował chwili wytchnienia i całkowitego odprężenia, zapewniamy, że nasze torby z szarej fasoli dobrze wspierają plecy i wracają do pełni naładowane. Aby upewnić się, że worek fasoli pasuje również do Twojego wnętrza, mamy je w różnych kolorach. Czy idziesz na nasz bestseller, który pasuje przyjemnie w każdym pokoju? Następnie wybierz jedną z naszych wszechstronnych torebek z szarej fasoli!

BESTEL Worki-sako Szary pufa Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako Szary pufa Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako Szary pufa Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako Szary pufa Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Toby

Toby

zł351.80
BESTEL Worki-sako Szary pufa Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

Mamy dwie kolorowe torby z fasoli szarej (jasnoszara torebka fasoli i ciemnoszara torebka z fasoli), które są również dostępne w różnych kształtach i wszystkie mają swoje własne cechy. Wymiary i kształty oznaczają, że zawsze jest coś pomiędzy. Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze szarym! Możesz również połączyć torebkę z szarej fasoli z jednym z naszych akcesoriów, takich jak małe poduszki, ponieważ są one również dostępne w tym samym kolorze. W ten sposób tworzymy piękną całość. Oczywiście torebkę z szarej fasoli firmy Terapy można również bardzo dobrze łączyć z innym kolorem.

Czy szare coś dla twojego wnętrza?

Możemy sobie wyobrazić, że chcielibyście zobaczyć różnicę między dwoma kolorami torebek z szarej fasoli w prawdziwym życiu. Jasnoszary worek fasoli jest piękną szarą myszą, a ciemnoszary worek fasoli jest podobny do antracytu. Dlatego możemy wysłać Ci próbkę kolorów bezpłatnie. W rezultacie możesz lepiej określić, czy torebka z szarej fasoli dobrze pasuje do Twojego wnętrza. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Możesz także wpaść do naszego biura w Amsterdamie. Tutaj możesz zobaczyć dokładny kolor, a nawet sprawdzić, jak cudownie możesz odpocząć w torbie fasoli Elly lub Baloo! Możesz natychmiast zabrać ze sobą torebkę z szarej fasoli.

Torebka szara z fasoli dla każdego pokoju

Torba z szarej fasoli będzie oczywiście bardzo przyjemna w salonie. Zarówno jasnoszara torebka fasoli jak i torba z fasoli antracytowej łączą się z najbardziej różnorodnymi kolorami. Nastolatki często wybierają ten kolor, ponieważ jest twardy, cichy i wszechstronny. Czy wiesz, że szary oznacza rzetelność, dyscyplinę i dyplomację (http://www.empower-yourself-with-color-psychology.com/color-gray.html)? Idealny kolor do biura lub do domowego miejsca pracy! A dobrą rzeczą jest to, że pokrowce z szarej fasoli nie brudzą się tak szybko i pozostają czyste przez długi czas. A jeśli chcesz je umyć i tak, możesz! Wyrzuć zdejmowaną pokrywę zewnętrzną w pralce pod kątem 30 stopni i znów jest czysta. W ten sposób każdy może się zrelaksować w czystej szarej torebce z fasolą!

Czy torebka z szarej fasoli może nie pasuje do twojego koloru, ale czy chcesz mieć bardziej jaskrawy kolor? Zobacz nasze torby z czerwonej fasoli, torby z fasolą turkusową lub jeden z wielu innych kolorów.