Dlaczego Toby?

specyfikacje

wymiary |160 x 25 x 25 cm
Tom |120 litr
Pralka |30 °C

Toby jest gotowy do zabawy. Wystarczy, że przyjmiesz zaproszenie na szaloną wyprawę. Jeśli rozłożysz go na <a href="/worki-sako/baloo">Baloo</a> lub <a href="/worki-sako/dino">Dino</a>, Toby sprawdzi się jako wygodne oparcie dla ramion.

Toby może być także wiernym przyjacielem w pojedynkę, nie tylko w połączeniu z innymi członkami rodziny Terapy. Możesz się do niego przytulić w łóżku, zupełnie jak do ukochanego misia z dzieciństwa. Albo wykorzystać go jako dodatkową poduszkę.

Po prostu ją wypierz!
Szybko odkryjesz, że pufy Terapy będą intensywnie użytkowane. Jeśli się pobrudzą, możesz łatwo zdjąć poszewkę i wyprać ją w temperaturze 30°C. Tutaj znajdziesz więcej wskazówek.

Nowy kolor
Poszewka zewnętrzna jest zdejmowalna, nadaje się do prania i łatwo ją wymienić. Zmiana wystroju? Wybierz tutaj jeden z 15 dostępnych kolorów.

Ergonomiczne worki sako
Podstawowe założenia Terapy to zdrowie i wygoda. Wszystkie nasze produkty są wykonane z elastycznej bawełny. Dzięki temu nasze worki sako dopasowują się do kształtu Twojego ciała, zapewniając Ci wygodę oraz podparcie dla pleców.
Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na chwilę odprężenia. Zapewnienie Ci zdrowia i wygody jest więc najważniejszym zadaniem stojącym przed naszymi workami sako . Ta rodzina produktów wyróżnia się ze względu na gładką tkaninę, z której wykonano poszewki. Zastosowaliśmy specjalną mieszankę elastycznej bawełny, co sprawia, że worek sako sam dopasowuje się do ciała i przejmuje jego temperaturę.
Na uwagę zasługuje także wypełnienie, na które składają się specjalne styropianowe kulki. Zawierają one zmniejszoną ilość powietrza, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i zapewniają długotrwały komfort.
Tutaj znajdziesz więcej ocen naszych produktów.

Toby 9 out of 10 169 user reviews.