Dlaczego Uli?

specyfikacje

wymiary |100 x 80 x 30 cm
Tom |120 litr
Pralka |30 °C

Ten miś koala tylko czeka, aż wylądujesz w jego objęciach i pozwolisz myślom odpłynąć.<br> Uli zadba o dodatkowe podparcie dla pleców, barków i ramion.

Dodatkowe podparcie
Uli pomoże Ci łatwo zamienić Elly w wygodny fotel.
Jeszcze więcej zabawy? Kup Uliego w komplecie z Baloo albo nawet Dino i zbuduj swoją własną sofę!

Poduszka ciążowa
Zgadza się! Uli rzeczywiście wygląda jak poduszka ciążowa. Ale wystarczy wyjąć z niej trochę wypełnienia, a Uli stanie się doskonałym towarzyszem nocnego wypoczynku. Dziewięć miesięcy później Twój dzidziuś oprze się o tego puchatego misia koala, służącego za poduszkę do karmienia.

Po prostu ją wypierz!
Szybko odkryjesz, że pufy Terapy będą intensywnie użytkowane. Jeśli się pobrudzą, możesz łatwo zdjąć poszewkę i wyprać ją w temperaturze 30°C. Tutaj znajdziesz więcej wskazówek.

Nowy kolor
Poszewka zewnętrzna jest zdejmowalna, nadaje się do prania i łatwo ją wymienić. Zmiana wystroju? Wybierz tutaj jeden z 15 dostępnych kolorów.

Ergonomiczne worki sako
Podstawowe założenia Terapy to zdrowie i wygoda. Wszystkie nasze produkty są wykonane z elastycznej bawełny. Dzięki temu nasze worki sako dopasowują się do kształtu Twojego ciała, zapewniając Ci wygodę oraz podparcie dla pleców.
Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na chwilę odprężenia. Zapewnienie Ci zdrowia i wygody jest więc najważniejszym zadaniem stojącym przed naszymi workami sako . Ta rodzina produktów wyróżnia się ze względu na gładką tkaninę, z której wykonano poszewki. Zastosowaliśmy specjalną mieszankę elastycznej bawełny, co sprawia, że worek sako sam dopasowuje się do ciała i przejmuje jego temperaturę.
Na uwagę zasługuje także wypełnienie, na które składają się specjalne styropianowe kulki. Zawierają one zmniejszoną ilość powietrza, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i zapewniają długotrwały komfort.
Tutaj znajdziesz więcej ocen naszych produktów.

Uli 9 out of 10 16 user reviews.