Online Shop

To jest nasza rodzina Terapy
Pufa z miękkiej, rozciągliwej bawełny
Super wygodna i ergonomiczna pufa

Zielona pufa

Torba na pufa Terapy znana jest z dwóch rzeczy: wsparcia kręgosłupa i wielu kolorów. Uważamy, że ważne jest, aby przez chwilę móc się zrelaksować w worku z zieloną fasolą, a tym samym przyjąć dobrą i zdrową postawę. Oczywiście, chcesz również, aby worek fasoli ładnie wyglądał w Twoim wnętrzu. Kolor jest z pewnością ważny w tym przypadku. Czy chciałbyś mieć w pokoju wzrok? Następnie zdobądź zieloną torebkę z fasolą! Torba z zielonej fasoli jest nie tylko dobra do użytku w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz.

BESTEL Worki-sako zielona pufa  Elly

Elly

zł599.80
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Sydney

Sydney

zł439.80
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Baloo

Baloo

zł899.80
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Stanley

Stanley

zł639.80
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Ollie

Ollie

zł976.00
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Dino

Dino

zł1716.00
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Uli

Uli

zł387.80
BESTEL Worki-sako zielona pufa  Toby

Toby

zł351.80

Nasza rodzina Terapii w różnych kolorach

W naszej kolekcji posiadamy wiele różnych rodzajów torebek z zieloną fasolą. Każda torebka z zielonego ziarna ma swój własny kształt, a więc własną jakość. Pomyśl o dużym modelu, na którym możesz leżeć lub o mniejszym dla swoich dzieci. Modele Elly, Baloo, Sydney, Stanley, Ollie, Uli, Dino i Toby są dostępne w kolorze zielonym! Ponadto posiadamy wiele różnych akcesoriów, które można zamówić w tym samym kolorze co torebki z zieloną fasolką. Oczywiście możesz także wybrać inny kolor dla efektu zabawy.

Czy worek fasoli pasuje do Twojego wnętrza?

Prawdopodobnie masz w głowie obraz torby z zieloną fasolą, ale nie masz pewności, jaki kolor wygląda w rzeczywistości. Następnie możemy Ci pomóc, przesyłając próbkę kolorów bezpłatnie. Wszystkie kolory są zawarte w próbce koloru i możesz preferować inny kolor. Aby uzyskać próbki kolorów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem. Oczywiście możesz również odwiedzić nasze biuro w Amsterdamie i naprawdę poznać nasze modele i sprawdzić, czym one są! Wypróbuj torby z zieloną fasolą bezpośrednio w naszym salonie wystawowym, a jeśli podoba Ci się komfort, możesz zabrać go ze sobą bezpośrednio i możesz siedzieć tego samego wieczoru w nowej torbie z zieloną fasolą.

Torba Zielona pufa na lub na zewnątrz

Torebka z zielonym fasolkiem to świeży element w pokoju (pracy) lub pokoju dziecinnym. Latem torba z zielonego fasoli jest również przyjemnym kolorem na tarasie. Torebka z zielonej fasoli doskonale łączy się z szarą kolorystyką płytek lub drewnianych desek. Możesz również użyć naszych torebek fasoli na zewnątrz (przynieś je do środka, gdy pada deszcz). Ponieważ worki z zieloną fasolą są wykonane z rozciągliwej bawełny, należy uważać na szorstkie powierzchnie. I pamiętaj, aby położyć ręcznik na worku z zieloną fasolką, jeśli chcesz leżeć na słońcu, w ten sposób krem przeciwsłoneczny nie plami twojej zielonej torebki. Czy twoja torba na kawę ziarnistą jest trochę brudna? Nie ma problemu, wrzuć zewnętrzną pokrywę do pralki pod kątem 30 stopni. Możesz więc w pełni wypocząć i naładować się w jednej z naszych niesamowitych torebek z fasolą Terapy!

Czy torba z zielonego ziarna nie pasuje do twojego koloru? Wtedy możesz wybrać inny świeży kolor, taki jak torba z czerwonej fasoli, niebieska torebka fasoli lub jeden z wielu innych kolorów.